Horoskop na február – Rak

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Už dlhšie sa pokúšate zaujať nejakého nápadníka, no máte pocit, že sa na vás lepia len nezaujímaví alebo zadaní muži. Verte, že vo februári sa to iste zmení. Vaša očarujúca charizma a úprimný smiech zaujme sympatického chlapa aj bez toho, aby ste sa vedome snažili o flirtovanie alebo upútanie pozornosti. Tento mesiac sa ponesie v znamení horúcej vášne a rozkoše a je len na vás, ako ďaleko necháte túto známosť zájsť. Máte opraty šťastia pevne vo svojich rukách a dokonale riadite situáciu. Či už sa rozhodnete pre zrod nového dlhodobého vzťahu alebo len pre nevinný flirt, je to na vás. Zadané dámy by si mali dávať pozor na tretiu osobu, ktorá chce vzťahu poškodiť.

Peniaze a práca

Peniaze tento mesiac nebudú problém, aj keď sa výraznejšie zvýšia vaše výdaje. Príde totiž k vyššiemu obnosu peňazí z iného zdroja a hviezdy ukazujú aj na možnosť dedičstva alebo výhry. Mali by ste sa zapájať do súťaží alebo si aspoň kúpiť žreb či skúsiť šťastie s obľúbenými číslami. V práci bude tento mesiac skvelá pohoda a od práce sa veru nebudete musieť pretrhnúť. Budete zabávať svojich kolegov a vtipom očaríte aj nadriadeného. Užívajte si pohodu a nenáročné obdobie.

Zdravie

Akosi zabúdate na svoje zdravie a v mene módy sa neváhate púšťať do šatníka, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta až v oveľa teplejších dňoch. Hrozí vám prechladnutie alebo nádcha a sama dobre viete, že tieto stavy vás vedia niekedy aj dlhšie vyradiť. Nezabúdajte preto na prevenciu, buďte vždy v teple a doprajte si i čaje a bylinky. Nikdy nezaškodí prírodná medicína a vy by ste do jedálnička mali zahrnúť med, cibuľu, cesnak alebo kurkumu. Stravujte sa s rozumom a dajte dôraz na kvalitné a výživné potraviny.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)