Horoskop na február – Ryby

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Vo februári vás partner viackrát veľmi príjemne prekvapí a najmä poteší. Môžete si užívať jeho ústretovosť a plnú podporu na ceste, ktorou ste sa najnovšie vydala. Podstatné je si dobrotu polovičky uvedomiť a nelipnúť na malých nedostatkoch, ktoré by vás mohli rozhádať. Doprajte si viac romantiky a spoločných chvíľ. Skúste pripraviť niečo nečakané aj vy pre neho. V oblasti vzťahov na vás čaká budovanie úplne nového priateľstva, ktoré bude pevnejšie ako vaše dlhoročné známosti. S touto osobou vás ešte čaká množstvo príjemných chvíľ, ale i nespútanej zábavy.

Peniaze a práca

Rozhodli ste sa vydať inou cestou a vaša iniciatíva bude veľmi dobre odmenená. Nebuďte netrpezlivá a neočakávajte zlaté tehličky hneď na začiatku. V tomto prípade sa vyplatí byť veľmi dôsledná a svedomitá pri plnení pracovných povinností, pretože váš nadriadený si potrpí na precíznosť. V práci sa vám bude nesmierne dariť a veľkú zásluhu na tom bude mať i vaša charizma a neodolateľný šarm, ktorý by ste ale nemali začať zneužívať. Zbytočne by ste si mohli vytvoriť okruh neprajníkov, ktorý by si vaše líškanie všimli.

Zdravie

Tento mesiac bude verný názvu vášho znamenia a vy budete skutočne ako rybička. Zabudnite na minulé zdravotné problémy a užívajte si chvíle bez bolesti. Pozitívnou správou tiež je, že i psychicky na tom budete veľmi dobre. Zaplaví vás vlna endorfínov vďaka novým aktvitám, ktorým sa venujete a pocity šťastia vás budú poháňať vpred. Vo februári budete mať energie na rozdávanie, preto by ste ju mali rozumne zužitkovať a neoddávať sa len relaxu a oddychu. Venujte sa aktivitám, kde sa môžete vyventilovať a budete sa cítiť ešte lepšie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)