Horoskop na február – Škorpión

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Tento mesiac sa ponesie v duchu sebapremeny v lepšieho človeka. Zamerajte sa na svoju povahu, reakcie a správanie a buďte sebakritická. Ako by ste reagovali v rovnakej situácii, keby nastala obrátene? Ste dostatočne tolerantná k iným ľuďom? Je pekné mať v sebe tvrdohlavosť a odvahu kedykoľvek sa ozvať, no tieto vlastnosti musia byť v rovnováhe s pokorou a zhovievavosťou. Váš prívetivejší prístup ocení najmä partner, ktorý vás začne vidieť v novom – lepšom svetle. Aj vzťahy s priateľmi a rodinou sú na najlepšej ceste k zlepšeniu, takže všetko dopadne k vašej  spokojnosti.

Peniaze a práca

Mať skvelý plat a náplň práce je jedna vec, no netreba zabúdať aj na dôležitosť pohody na pracovisku. Ak máte dojem, že s kolegami vám to akosi neklape, netlačte na pílu a nesnažte sa vyvolávať otvorené konfrontácie. Mohlo by vám to len viac uškodiť. Finančne sa ale nemôžete sťažovať a tento mesiac si pokojne doprajte aj odmenu pre seba. Vašu tvrdú a zodpovednú prácu ocenia a môžete sa tešiť aj na zvýšenie platu alebo ponuku lepšej pracovnej pozície, ktorú by ste nemali odmietať.

Zdravie

Vo februári by ste sa mali pokúsiť viac zabojovať so svojimi neresťami. Ak s nimi priamo neskoncujete, aspoň sa snažte obmedziť fajčenie, alkohol ale i sladké alebo prejedanie sa vo večerných hodinách. Aj malá zmena je krokom k lepšiemu. Pokojne si pripravujte jedálniček dopredu, aby ste mali prehľad o tom, čo jete. Dajte si viac ovocia a zeleniny a do stravovacích návykov zaraďte aj správny pitný režim. Pozor na veľmi chladné nápoje! Mohli by potrápiť vaše hrdlo a spôsobiť niekoľkodňové problémy.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)