Horoskop na február – Strelec

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Tento mesiac sa vám podarí bravúrne vyriešiť problémy s blízkymi, ale i s partnerom. Dbajte o to, aby ste aj tie najmenšie výmeny názorov komentovali s chladnou hlavou a nie v záplave emócií. Február bude pre vás znamenať nové levely, čo znamená nájdenie partnera, začiatok spoločného bývania, svadbu alebo bábätko. O stupienok vyššie sa dostanete aj s osobou, s ktorou ste si veľmi dlho nevedeli prísť na meno. Zažehnáte staré spory, a aj keď sa z toho nevykľuje najlepšie kamarátstvo, budú pokojnejšie obe strany. Nikto predsa nemá záujem živiť v sebe negatívne pocity taký dlhý čas.

Peniaze a práca

Pre akúkoľvek zmenu sa v tento mesiac rozhodnete, stále vám bude osud priať. Ak chcete investovať alebo začať podnikať, pustite sa do toho rozumne a zodpovedne. Aj keď zvažujete zmenu pracovného miesta alebo kúpu, ktorá zhltne nemalý obnos peňazí, váš zdravý úsudok bude veliť správne. Všetko, čo tento mesiac urobíte sa zdvojnásobí, takže by ste sa mali poriadne snažiť využiť svoju šťastenu. Koncom mesiaca navyše pomôžete istej osobe, ktorú ste nevideli dlhšiu dobu. Každý dobrý skutok sa vám vráti.

Zdravie

Tento mesiac budete zdravá ako rybička a určite sa nemusíte obávať žiadnych chorôb a zdravotných komplikácií. Pozor si dajte len na drobné úrazy, ku ktorým môže dôjsť pri práci. Nejde však o nič vážne, a preto si môžete február užiť s úsmevom na perách. Nezabúdajte ale na prevenciu a najmä zdravú stravu, ktorá by mala byť zdrojom množstva živín a vitamínov. Ak sa ku svojmu zdraviu postavíte zodpovedne, v dobrom sa vám to vráti. Ak vás trápia slabé nechty a vlasy, zvýšte príjem zinku.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)