Horoskop na február – Váhy

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Tento mesiac bude všetka vaša láska a neha smerovať viac k rodine a deťom ako k partnerovi. Je to však dobrý krok, pretože sa snažíte budovať dobré vzťahy a pekné a pevné putá medzi vami a inými. Partnerovi bude stačiť uistenie, že sa z vašej strany nič nezmenilo a chcete sa len zaujímať viac o svoju rodinu. Dostane sa vám podpory zo strany partnera v čomkoľvek, do čoho sa pustíte. Nezadané dámy čaká nová láska a bude to oveľa horúcejšie ako ste si vysnívali. Už od začiatku budete vedieť, že to neostane len pri flirte.

Peniaze a práca

Ak máte pocit, že to ide s vašimi úsporami dole kopcom, nemusíte sa obávať. Stačí sa o trošku viac snažiť o zodpovedné šetrenie a vaše bankové konto bude nadmieru spokojné. Ak vás zasiahnu väčšie finančné ťažkosti, veľmi ochotne vám pomôže vaša rodina alebo blízky človek. Nemusíte sa báť zdôverenia, rovnaké problémy majú aj iní ľudia. Koncom mesiaca sa vám naskytne zaujímavá pracovná ponuka, ktorú by ste mali určite zvážiť. V tejto pozícii by ste mohli ukázať svoje skvelé schopnosti a zručnosti a práca by vám sadla ako uliata.

Zdravie

Aj obyčajné hrbenie sa môže z dlhodobého hľadiska znamenať výrazný problém pre vašu chrbticu. Tak, ako dbáte o zovňajšok a viditeľné problémy, mali by ste sa zamerať aj na komplikácie, ktoré nevidno. Bolesti hlavy alebo nevoľnosť môžu mať svoj pôvod práve v problémoch s chrbticou, preto by ste mali určite navštíviť odborníka. Pomôžu aj jednoduché cviky, ktoré ponaťahujú svaly a od bolesti si uľavíte aj masážou s vonnými olejmi. Inak sa nemusíte báť vážnych zdravotných problémov, pretože choroby vás budú oblúkom obchádzať.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)