Horoskop na február – Vodnár

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

S partnerom ste už dlhšiu dobu ako dve hrdličky, len sem-tam do vás vôjde malé pokušenie a za svoje chyby začnete viniť partnera. Snažte sa ale aj najmenšie hádky a nedorozumenia vyriešiť ešte za horúca, pretože odkladanie vám nepomôže. Váš vzťah bude podrobený skúške, pravdepodobne vám cestu skríži veľmi atraktívny a zaujímavý človek. Držte sa pri zemi a vždy majte na pamäti svoje priority, inak by ste mohli prísť o pevné základy vzťahu a dôveru partnera. Koncom mesiaca je vysoká pravdepodobnosť otehotnenia, takže ak ešte nie ste pripravená na drobca, dávajte si väčší pozor.

Peniaze a práca

Už niekoľko posledných mesiacov žijete od výplaty k výplate a tento stav vás skutočne ubíja. Aj keď sa hrdíte svojou schopnosťou vždy odniekiaľ nadobudnúť peniaze na potrebné veci, sama dobre viete, že takto to ďalej ísť nemôže. Mali by ste pouvažovať nad zmenou práce alebo sa poobzerať po bočnom zárobku. Ste veľmi šikovná a kreatívna, preto by ste nemali mrhať svojím potenciálom kvôli vlastnej lenivosti. V zamestnaní sa zoznámite so sympatickou osobou, no váš prvý dojem bude mylný. Dávajte si pozor na podvody.

Zdravie

Je čas na to, aby ste si konečne do poriadku dali chrbticu. Tabletky od bolesti, prípadne návštevy pohotovosti v hodine dvanástej nie sú trvalým riešením a iba vám pridávajú na komplikáciách. Začnite sa viac hýbať a skúste aspoň jednoduchú gymnastiku, ráno i večer sa ponaťahujte a doprajte si i masáže. Je treba začať napravovať svoje zdravie od základov, preto sa k tomuto problému stavajte zodpovedne. Inak vás neprekvapí žiadne ochorenie a nemusíte sa báť ani psychického vyčerpania. Tento mesiac budete mať energie dostatok.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)