Horoskop na január – Baran


Láska a vzťahy

O vašej tvrdohlavosti vie každý, no samú seba dokážete občas prekvapiť, ako veľmi si viete stáť za svojím. V januári vás čaká viacero menších konfliktov, kde sa vaša neoblomnosť určite vyplatí. Ak ste si istá svojou pravdou, nemali by ste sa len z princípu podvoliť. Január bude priať najmä nezadaným dámam a párom, ktoré sa snažia o dieťatko. Pamätajte si, že ak netlačíte na pílu, všetko ide jednoduchšie. Aj nová známosť vás prekvapí práve v momente, keď na to ani len nepomyslíte. Buďte sama sebou už od prvého zoznámenia, pretože sa danej osobe páčite presne kvôli tomu, aká v skutočnosti ste.

Peniaze a práca

Január bude finančne veľmi stabilný a v istých oblastiach sa dá hovoriť aj o nadbytku. Pokojne si vychutnávajte chvíle s najbližšími a doprajte si aj niečo, po čom už dlhšie túžite aj napriek tomu, že prednedávnom boli Vianoce. Práve vďaka vašej tvrdej práci ste tam, kde ste chceli byť, preto sa neváhajte patrične odmeniť. Pozor si dávajte najmä koncom mesiaca, pretože by ste sa mohli v zamestnaní zmýliť v dôležitej veci, čo by malo nepekné následky. Radšej si všetko prekontrolujte dvakrát a určite nerobte rýchle a nepremyslené rozhodnutia.

Zdravie

Po zdravotnej stránke ste na tom tak dobre, že lepšie to už hádam ani byť nemôže. Aj keď vaše okolie skolí chrípka alebo obyčajná nádcha, vás budú bacily obchádzať oblúkom. To ale neznamená, že by ste mali byť k svojmu telu a zdraviu ľahostajná. Doprajte si viac relaxu, ktorý váš čiastočne vyčerpaný organizmus určite potrebuje. Počas sviatkov ste sa viac-menej nezastavili a o oddychu preto nemôže byť veľmi reč. Stačí teplý kúpeľ, chvíľa ticha pri knihe či prechádzka zasneženou prírodou.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov