Horoskop na január – Blíženci


Láska a vzťahy

Na poli lásky vás už postupne prechádza trpezlivosť. Akonáhle sa pustíte do nejakého vzťahu alebo sa vám niekto zapáči, veci sa začnú komplikovať. Pokúste sa nebyť tak upätá a nerozmýšľajte až toľko krokov dopredu. Nechajte veci nech sa vyvíjajú slobodne a viac si užívajte. Ak patríte k zadaným dámam, v januári iste oceníte partnerovu pozornosť a galantnosť. Za jeho zmenou k lepšiemu nehľadajte nič podozrivého, jednoducho sa občas všetci zamyslíme nad svojím správaním a isté veci prehodnotíme. Užívajte si príjemné chvíle a nezabudnite byť skvelou partnerkou ani vy pre neho.

Peniaze a práca

Už dlhšie premýšľate nad nemalou finančnou investíciou a nemali by ste to donekonečna odkladať. Rady múdreho blízkeho človeka vám veľmi pomôžu pri rozhodovaní a konečne nebudete ako na vážkach. V práci sa vám tento mesiac bude nesmierne dariť a vyslúžite si i novoročnú pochvalu a značné ocenenie. Ak si práve hľadáte prácu, možno by ste sa mali rozhodovať viac podľa zamerania ako podľa výšky platu. Práca, ktorá vás nebude vôbec baviť, je príliš frustrujúca a stres, ktorý by ste pri nej prežívali, sa podpíše na vašom zdravotnom stave.

Zdravie

Zdravie by pre vás malo byť aspoň v nasledujúcich dňoch určite na prvom mieste. Mali by ste si dávať pozor pri bežných domácich činnostiach, pri ktorých môže dôjsť k úrazu. Zdvihnutý prst je nad vami aj čo sa týka dolných končatín, preto si dávajte pozor aj na klzkých zamrznutých chodníkoch. Nikto nechce stráviť prvé dni nového roka krívajúc. Inak ste po zdravotnej stránke v úplnom poriadku a nemusíte sa báť ani žiadnych skrytých ochorení alebo divných príznakov, ktoré na sebe pozorujete. Všetko má svoju príčinu, ktorá sa dá vyriešiť a vás koncom mesiaca čakajú len pozitívne správy od lekárov.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov