Horoskop na január – Býk


Láska a vzťahy

Nový rok do vášho vzťahu neprinesie žiadne výrazné zmeny, no tešiť sa môžete pokojnej a príjemnej atmosfére. V polovici mesiaca môže dôjsť k menším výmenám názorov, keďže máte pocit, že s partnerom niečo nie je v poriadku. Váš šiesty zmysel vás nesklame a neskôr skutočne dôjde k odhaleniu. Musíte byť tolerantná a veľmi trpezlivá, pretože aj keď partnerov problém môže vyznieť banálne, sám sa s ním pasoval už veľmi dlho. Slobodné dámy vojdu do cesty Amorovmu šípu, ktorý ich zasiahne práve vo chvíli, keď budú mať pocit, že všetko je márne a treba to vzdať.

Peniaze a práca

Tento mesiac budete do práce vstávať skutočne s radosťou. Kolektív sa rozrastie o nových členov a vy s nimi budete vychádzať viac než dobre. Dobrá nálada a dostatok humoru sa zaslúži o to, že vám hodiny v práci ubehnú ako voda a domov nebudete prichádzať vyčerpaná ani nervózna. Držte sa hesla, že s úsmevom ide všetko jednoduchšie aj mimo pracovnej oblasti. Finančne pomôžete blízkej osobe, ktorá sa ocitla v neľahkej situácii. Tento dobrý skutok sa vám v budúcnosti viacnásobne vyplatí, preto by ste mali byť skutočne srdečná.

Zdravie

Najmä začiatkom mesiaca môžete mať problém s nadúvaním, pocitom ťažkosti v žalúdku alebo vás môžu potrápiť bolestivé kŕče v bruchu. To všetko sú len dozvuky nezdravého a neuváženého stravovania v poslednom období a svoju zásluhu na tom majú i vaše stravovacie návyky počas sviatkov. Doprajte si detox, pite dostatok nesladenej a nesýtenej vody a poobede si doprajte viac zeleniny, tvarohu a rýb namiesto ťažkých alebo múčnych jedál. Pomôže vám aj rozhýbať sa, popreťahovať stuhnuté svaly. Jednoducho musíte telo naštartovať na všetkých frontoch a dať do poriadku váš metabolizmus.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov