Horoskop na január – Kozorožec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Nový rok bude v oblasti vzťahov búrlivejší ako by ste si mysleli. Nemusíte sa však báť, pretože všetko, do čoho sa pustíte, bude mať dobrý koniec. S partnerom sa budete cítiť ako na hojdačke, no tieto neustále hádky budú len vyvrcholením často ututlávaných nedorozumení. Všetko si vydiskutujete a na ďalší level vášho vzťahu postúpite s čistým štítom. Rodina vám bude tentokrát bližšie ako kedykoľvek predtým a môžete sa na ňu spoľahnúť aj v tých najťažších chvíľach. Ak si slobodné dámy zaumienia, že očaria objekt svojho záujmu, počas januára im to pôjde ako lusknutím prsta.

Peniaze a práca

Bez práce nie sú koláče a vy by ste to mali veľmi dobre vedieť. Ak ste sa v poslednom období nešli pretrhnúť od práce a váš výkon a snaha boli pomerne nízke, nemôžete očakávať zázraky. Presne pre tieto chvíle by ste mali mať železnú rezervu, o ktorej často uvažujete ako o zbytočnosti. Blízka priateľka vám pomôže von z náročnejšej finančnej situácie, zároveň by ste však mali uposlúchnuť jej rady, ako sa tomu v budúcnosti vyvarovať. Pravdepodobne vám ponúkne pracovné miesto, ktoré pre vás bude veľmi zaujímavé. Rozhodujte sa pomaly a zvážte všetky pre i proti.

Zdravie

Svojmu organizmu dávate v poslednom čase zabrať, preto vás začiatkom roka skolí nádcha alebo prechladnutie. Nemusíte sa ale obávať, bude to mať veľmi rýchly priebeh a k vyliečeniu vám pomôže najmä prírodná lekáreň. Týchto pár dní vás nevykoľají až natoľko, aby ste nechodili do práce, no partner k vám aj napriek tomu bude veľmi pozorný a všetky domáce práce prevezme na svoje plecia. Prijímajte dostatok tekutín a najmä si spestrite jedálniček. Potrebujete zvýšiť príjem vitamínu C a chýba vám magnézium. Práve jeho absencia je dôvodom vášho občasného točenia hlavy a jej bolesti.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)