Horoskop na január – Lev


Láska a vzťahy

Príliš často partnerovi prepáčite jeho prešľapy a tvárite sa, že nevidíte jeho pochybenia len preto, že v iných veciach je ideálnym mužom. To však nie je správne a mohli by ste si tým pokaziť vaše budúce spolužitie. Je potrebné sa s vašou polovičkou porozprávať aj o tých najmenších problémoch, čo vám pomôže predchádzať im v budúcnosti. Koncom mesiaca si dávajte pozor na veľmi atraktívneho muža, ktorý by mohol zamiešať karty a vytvoriť milostný trojuholník. Od flirtu nie je ďaleko k veľkému pokušeniu, preto by ste sa danej osobe mali radšej vyhnúť a stopnúť to, kým nie je neskoro.

Peniaze a práca

Na pracovisku zavládne harmónia a vaše pracovné nasadenie nebude mať žiadnu chybičku. V strede mesiaca sa však dostanete do potýčky s kolegyňou, ktorá vás nemá príliš v láske, no svoje nesympatie nikdy nedávala najavo. Nenechajte sa vyprovokovať a všetko riešte jedine s chladnou hlavou. Na konci mesiaca sa vám podarí rozlúsknuť problém, nad ktorým si lámali hlavu viacerí. Váš úspech bude náležite ocenený a osoh z dobre odvedenej práce budete mať ešte veľmi dlhú dobu. Ak sa chystáte zmeniť zamestnanie, práve január je vhodným obdobím. Novú pozíciu však starostlivo zvážte a nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia.

Zdravie

Tento mesiac vás trošku potrápi zdravie, no mali by ste sa riadiť cennými radami skúsenej osoby vo vašom okolí. Poradí vám veľmi dobré recepty využívajúce prírodné látky, no vyzná sa aj v klasických liekoch z lekárne. S pomocou tejto osoby sa z každej choroby dostanete veľmi ľahko, a aj príznaky budú oveľa miernejšie. Na konci mesiaca budete pravdepodobne musieť navštíviť zubára, čo sa odrazí aj na vašej peňaženke. Návštevu zubára by ste ale nemali odkladať, pretože váš problém bude príliš akútny a mohli by ste si privodiť ešte viac škody a najmä bolesti.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov