Horoskop na január – Rak


Láska a vzťahy

Ak vás vo vzťahu niečo trápi, mali by ste sa o tom s partnerom čo najskôr porozprávať. Ututlávanie a preskakovanie problému nerobí dobrotu, a aj tak sa s ním budete musieť nakoniec popasovať. Budete prekvapená, aký je partner v tejto veci chápavý a určite bude ochotný daný problém čo najskôr vyriešiť. Nezadané dámy v znamení raka sa môžu tešiť veľkému obdivu a mnohým lichôtkam. V novom roku akosi rozkvitnete a váš pôvab očarí viacerých nápadníkov. Musíte ale uvažovať triezvo a nesmiete sa nechať nalákať na medové reči, ktoré sú len prázdnymi slovami bez skutkov.

Peniaze a práca

Nie ste taká bohatá, aby ste si mohli dovoliť míňať peniaze na lacné veci. Stavte na kúpu kvalitných výrobkov, ktoré niečo vydržia, namiesto neustáleho dokupovania lacných „šmejdov“. V najbližších dňoch vás čaká investícia do vybavenia domácnosti, preto by ste sa mali rozhodnúť múdro. Koncom mesiaca sa vám na konto pripíše nemalý obnos peňazí, o ktoré ste sa nemuseli nijako usilovať. Ostaňte však nohami pevne na zemi a nadbytok financií investujte rozumne, pretože chvíľkové užívanie si a rozhadzovanie môžete nasledujúci mesiac veľmi oľutovať.

Zdravie

Ak sa o svoje zdravie svedomite staráte, nemusíte sa ničoho obávať, ste skutočne ako rybička. Dobrý zdravotný stav sa prejaví aj na vašej psychike a celkovej pohode a vy budete mať dostatok energie a pozitívnej nálady na rozdávanie. Aj ostatní si všimnú váš pozitívny náboj, čo by ste mali využiť a vašim blízkym poradiť ako na to. Zapojte sa do nejakého kolektívneho športu, ktorý je pre vás tým pravým orechovým. Pred spaním svoje telo uvoľnite sériou jednoduchých cvikov, ktorými si ponaťahujete najmä svaly krku a ramien. Bude sa vám oveľa lepšie spať a ráno budete vstávať s pocitom ľahkosti.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov