Horoskop na január – Ryby

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Už dlhšie pokukujete po atraktívnom a pre vás veľmi zaujímavom mužovi, no máte dojem, že sa akosi „nechytá“. Rozhodne netlačte na pílu a nesnažte sa ho uloviť. Tento chlap chce byť tým, kto urobí prvý krok, a aj keď sa vám to nezdá, už dávnejšie ste ho očarila. Aj zadané ženy v znamení rýb si tento mesiac užijú mnoho vzrušenia. Vzťah s parterom chytí druhý dych a bude to medzi vami iskriť ako po prvom rande. Užívajte si tieto chvíle a venujte sa partnerovi viac ako obvykle. Tento náboj vám vydrží tak dlho, ako dlho sa o neho budete starať

Peniaze a práca

Majte sa na pozore, pretože hviezdy si pre vás v januári pripravili malé prekvapenie. Nezaškodí skúsiť šťastie v lotérii alebo v nejakej súťaži, pretože šanca na vašu výhru je dosť vysoká. Možno prídete k vyššiemu obnosu peňazí aj vďaka dedičstvu alebo sa nejako inak dostanete k nemalým peniazom. Ak si hľadáte prácu, mali by ste sa poradiť s blízkou osobou, ktorá vás veľmi dobre nasmeruje. Nepozerajte sa len na plat, ale i druh práce, ktorá by vás mala v prvom rade baviť. Inak riskujete pocity frustrácie a každodenné premáhanie sa, čo vám bude spôsobovať nemalé stresy a výkyvy nálady.

Zdravie

Ak vás trápi hoc aj maličkosť, mali by ste sa poradiť s odborníkom. Verte svojmu šiestemu zmyslu, a ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, mali by ste si na to dať pozor. Skryté príznaky a netypické ochorenia nebudú ničím vážnym a pri včasnej diagnostike prehrmia ako obyčajná nádcha. Mali by ste viac športovať a zaradiť do svojho každodenného harmonogramu viac pohybu. Stačí aj rýchla chôdza alebo večerné cvičenie pred televíziou. Jednoducho potrebujete rozprúdiť krv, čo vám pomôže lepšie sa koncentrovať a získať oveľa viac energie. Zabijete únavu a navyše si pomôžete ku krajšej siluete.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)