Horoskop na január – Škorpión


Láska a vzťahy

Aj keď vám tvrdohlavosť často pomohla k dosiahnutiu cieľa, tentokrát ju v rámci svojho vzťahu nevyužívajte. Pri najbližšej výmene názorov s partnerom to môže byť len a len na škodu. Radšej si s polovičkou všetko vyrozprávajte a otvorenou diskusiou dôjdete k riešeniu problémov. Tento mesiac vás však potrápia konflikty s deťmi alebo rodičmi, ktorým ste sa v poslednej dobe menej venovali. Nezadané dámy budú mať nesmierne šťastie, pretože na nich čaká veľmi sľubný vzťah. Nie je potrebné sa nikam ponáhľať a najmä by ste mali ostať sama sebou. Osoba, ktorej sa tak veľmi páčite, má záujem o vaše pravé ja a nespútanú povahu.

Peniaze a práca

Tento mesiac sa vám naskytne viacero pracovných ponúk, ktoré by sa vám len ťažko odmietali. Pri výbere sa poraďte s niekým blízkym, kto sa danému odvetviu rozumie, pretože vám viackrát otvorí oči. Nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia a získate si prácu, ktorá vás bude nesmierne baviť, aj keď to na prvý pohľad nebudete celkom očakávať. Vaša finančná situácia je viac než dobrá, no mali by ste zabudnúť na neuvážené bezhlavé míňanie alebo kupovanie zbytočných vecí, ktoré o pár mesiacov necháte zapadnúť prachom. V práci si dajte pozor na neskoré príchody, ktoré by vás mohli stáť veľmi nepríjemné upozornenie.

Zdravie

Váš zdravotný stav by vám mohli všetci len závidieť. Ste vo veľmi dobrej kondícii a psychicky ste na tom tiež v pohode, keďže máte stále dôvod na úsmev. Jedinou oblasťou, na ktorej by ste mali popracovať, je zdravá životospráva, ktorá zahŕňa najmä kvalitné potraviny a dostatok spánku. Nesprávny spánkový režim by vám mohol spôsobovať problémy až po čase a príznaky by boli skutočne nepríjemné. Pokúste sa poberať do postele každý deň v približne rovnakom čase a doprajte si dostatočný počet hodín na oddych. Kvalitnému spánku pomôžu aj rôzne bylinné čaje alebo relaxačné večerné cvičenia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov