Horoskop na január – Strelec


Láska a vzťahy

Do nového roka by ste mali vstupovať s predsavzatím, že budete lepším človekom, ktorý chce pracovať na svojom neustálom posune. Aj keď vidíte chyby v ostatných, vždy treba začať od seba a pokiaľ na seba nie ste hrdá, mali by ste niečo zmeniť. Snažte sa budovať plnohodnotný vzťah nielen s partnerom, ale zaujímajte sa viac aj o svoju rodinu a blízkych. Ľudia, ktorými sa obklopujeme, nás ovplyvňujú, no tak isto môžete ovplyvniť aj vy ich. Problémy by ste mali riešiť ihneď, no s chladnou hlavou a bez zbytočného vyťahovania udalostí z minulosti. Ak sa chystáte založiť si rodinu alebo posunúť svoj vzťah na ďalšiu úroveň, teraz je ten správny čas.

Peniaze a práca

Ako sa tento mesiac „nastavíte“, tak vám pôjde aj vaša práca. Do všetkého vstupujte s úsmevom a na začiatku každej povinnosti alebo úlohy očakávajte jej zdarný koniec. Napokon, všetko je v našich rukách a obviňovanie iných za naše nezdary je len útechou pre naše uši. Ak nie ste spokojní s finančnou situáciou, jednoducho to zmeňte. Hviezdy sú vám naklonené v rámci rozhodovania a každé vaše odhodlanie budú korunovať úspechom. Stačí sa len rozhýbať a chytiť šancu pevne do rúk. Ak budete mať šancu na nevinné pokúšanie šťastia, isto sa zapojte do lotérie alebo súťaže, pretože práve v tejto oblasti je január vaším šťastným mesiacom.

Zdravie

Hazardovať so zdravím sa nikdy nevypláca, a aj keď to veľmi dobre viete, v poslednej dobe si nedávate pozor na dostatočné a teplé oblečenie. Milujete módu a máte veľmi dobrý a vycibrený vkus,  no v hre je príliš veľa. Ak ide o zdravie, nestavajte ho až za svet módy, inak si koledujete o veľmi vážne zdravotné problémy, ktoré budú pretrvávať dlhé obdobie. Dajte si pozor aj na chladnú podlahu, nohy bez ponožiek a papúč alebo nevinné chvíľkové posedenie na chladnom podklade. To všetko môže byť spúšťačom zápalu močových ciest. Preventívne si doprajte urologický čaj a pokojne si pochutnajte na brusniciach, ktoré sú prírodným zázrakom pri problémoch s močovým mechúrom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov