Horoskop na január – Váhy


Láska a vzťahy

Partner sa s príchodom nového roka akoby zázračne zmení a bude vás doslova nosiť na rukách. Za touto náhlou zmenou však nič falošného alebo zvláštneho nehľadajte. Občas sa predsa všetci viac samy nad sebou zamyslíme, pookrejeme a rozhodneme sa byť lepším človekom. Nezadané dámy by sa v žiadnom prípade nemali vrhať do každého vzťahu, len aby neboli samé. Užite si chvíľu nespútanú slobodu, možnosť zodpovedať len sama za seba alebo podniknite niečo, čo ste chceli odjakživa skúsiť. Aj čas strávený osamote vám môže duchovne nesmierne prospieť.

Peniaze a práca

Aj keď sa v tomto mesiaci nemôžeme baviť o nijakej veľkej finančnej prosperite, nemôžete si sťažovať. Všetko je tak, ako má byť, a aj v zamestnaní sa vám bude dariť. Do čoho sa pustíte, to dovediete do zdarného konca, no krívať môžu vaše vzťahy s kolegami. Nenechajte sa vyprovokovať poznámkami, ktoré sú mienené ako sranda a berte veci viac s nadhľadom. Dobrá atmosféra v zamestnaní je základ a vy by ste sa mali zamerať aj na budovanie lepších vzťahov na pracovisku. Koncom mesiaca vám podá pomocnú ruku osoba, ktorú ste v práci nikdy nebrali celkom vážne. Práve táto pomoc rozvinie vašu ďalšiu spoluprácu a vy budete mať o jednu dobrú priateľku navyše.

Zdravie

Problémy s nespavosťou alebo neustálymi nočnými kŕčmi môžete vyriešiť vďaka magnéziu. Práve chýbajúci horčík môže za vaše drobné problémy a často je i príčinou bolesti hlavy a jej točenia. Doprajte si každé ráno pohár vody s magnéziom, ktoré vás naštartuje a dodá vám energiu. Koncom mesiaca si dajte pozor na zápaly oka, ktoré môžu byť spôsobené aj prievanom. Ihneď pri prvých príznakoch daný problém riešte a vyhnete sa tak zdĺhavému liečeniu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov