Horoskop na január – Vodnár


Láska a vzťahy

Váš partner si nie vždy uvedomuje, čo všetko je potrebné do vzťahu vložiť, a to vás vytáča. Nedostatok jeho uznania a náklonnosti si môžete kompenzovať vyhľadávaním pozornosti u iných. To, že ste pre iných mužov atraktívna, vám veľmi lichotí, nenechajte sa však opantať medovými rečičkami natoľko, aby to poškodilo váš vzťah s partnerom. Radšej sa s ním o tomto probléme otvorene porozprávajte. Mali by ste sa zamerať na zlepšenie vzťahu s istým rodinným príslušníkom, ktorého už dlhšie odsúvate na vedľajšiu koľaj.

Peniaze a práca

December pre vás nebol v práci náročný, a ani sama ste sa navyše neangažovali, práve preto musíte rátať s nižším januárovým príjmom. Na tieto chvíle ste však obyčajne pripravená a nasporené peniaze teraz môžete využiť. V práci sa budete cítiť ako ryba vo vode a kolegovia budú mať nesmiernu radosť z vašej prítomnosti. Dokážete skvele zdvihnúť náladu a zahnať únavu i podráždenosť svojím ostrovtipom a nadhľadom. Presne táto vlastnosť je sympatická aj vášmu nadriadenému, s ktorým si v nasledujúcom období vybudujete pevnejší vzťah.

Zdravie

Veľmi často zabúdate, že zdravie je len jedno a k viacerým veciam pristupujete ľahostajne. Kvôli tomu vás v januári môže potrápiť zápal močových ciest, ale i poriadna nádcha. Vo väčšine prípadov však môže ísť aj o alergiu, ktorá sa prejaví plným nosom, kýchaním a slziacimi očami. Mali by ste navštíviť odborníka, aj keď pôjde len o bežné „ochorenie“, z ktorého sa o pár dní jednoducho dostanete. Lekár vám pomôže tento problém vyriešiť trvalejšie a vám sa oslabenie organizmu nevráti ako bumerang. Zvýšte príjem tekutín a doprajte si bylinný čaj aspoň štyrikrát do týždňa.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov