Horoskop na júl – Baran


Láska a vzťahy

Tento mesiac sa budete plaviť na pokojnej vlne vzťahov, ktoré vám zaručene vyčaria úsmev na tvári. Obklopujte sa priateľmi, ktorí vám dodajú energiu a trávte čas s rodinou, ktorá vás podrží pri každom probléme. Pozor na partnerovu žiarlivosť, ktorá pramení z jeho mylne vysvetlených situácií. Pokojná komunikácia je nad zlato a ako rýchlo sa problémy objavia, tak rýchlo i pominú. Ešte stále pokukujete po budúcom partnerovi? Skúste sa poobzerať na miestach, kam zvyčajne nechodíte. Nová známosť by vás mohla stretnúť aj pri obyčajnej prechádzke alebo turistike.

Peniaze a práca

Júl si pre vás prichystal obrovskú dávku šťastia vo finančnej oblasti. Pokiaľ práve nie ste typ na investície alebo risk, skúste šťastie v žreboch alebo podaní čísel. Lepšie obdobie na takéto pokúšanie šťasteny ste si nemohli vybrať. V práci bude všetko po starom, prekvapiť by vás mohla služobná cesta, ktorá vám nebude po chuti, no prinesie vám cenné skúsenosti a dokonca spoznáte i inšpiratívnu osobu, s ktorou si budete veľmi dobre rozumieť. Tento mesiac sa môžete spoľahnúť na kolegov, ktorí vás zaručene podržia.

Zdravie

Zdravá ako rybička teda nebudete, výrazné ochorenia vás však zaručene budú obchádzať. Všetky problémy dokážete vyliečiť aj prírodnou cestou, a ak zvyknete hltať tablety ako cukríky, mali by ste sa tohto štýlu riešenia urýchlene zbaviť. Prírodná lekáreň má dostatok účinných produktov, ktoré vám vedia pomôcť, a ak tieto babské recepty neovládate, je najvyšší čas sa nejakým novým priučiť.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov