Horoskop na júl – Býk


Láska a vzťahy

Nesnažte sa za každú cenu nájsť partnera len preto, že ste už dlhšiu dobu slobodná. Nie vždy sa vyplatí tlačiť na pílu a zároveň môžete mať vášho budúceho partnera rovno pod nosom, takže si viac všímajte signály. V partnerskom zväzku nehrozia žiadne výrazné búrky a vaša polovička si vás, naopak, bude rozmaznávať. Vo vašej blízkosti sa objaví príslušníčka nežnejšieho pohlavia, ktorú ste už dlhú dobu nevideli. Dávajte si pozor, mohla by rozdúchať intrigánske plamene, ani sa nenazdáte.

Peniaze a práca

Už dlhšiu dobu sa váš nadriadený pohráva s myšlienkou vášho povýšenia, no nie ste jediným kandidátom. Mali by ste preto tento mesiac svedomito pracovať a nepoľavovať z vašej dobrej pracovnej morálky. Aj finančne na tom môžete byť lepšie, je však nutné vynaložiť isté úsilie, no pri dosahovaní cieľov vám bude oporou milý kolega. Ten sa za vás postaví aj v konflikte, ktorý na niekoľko dní vytvorí dusnú atmosféru na pracovisku.

Zdravie

Rizikovým faktorom tohto mesiaca budú kĺby a kosti  nôh. Dávajte si pozor i na menšie, no bolestivé zranenia, ako sú podvrtnutie členka alebo zlomený malíček. Mohli by vám značne znepríjemniť pekné letné dni, ktoré ste plánovali stráviť pri vode. Už v druhej polovici mesiaca sa však riziko takýchto nepríjemných úrazov začne značne znižovať a vy si budete užívať bezstarostné chvíle v zdravom tele. Varovný prst sa dvíha v rámci pitného režimu, ktorý nemáte vo zvyku dodržiavať.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov