Horoskop na júl – Lev


Láska a vzťahy

Vaša temperamentná povaha a schopnosť obrovského vzplanutia aj kvôli malému problému, ktorý si nesprávne vysvetlíte, vám môže byť tentokrát na škodu. Mali by ste sa riadiť pravidlom, ktoré vám radí dvakrát merať a raz rezať. Máte šťastie, že partner pre vás bude mať pochopenie, a tak svojou útočnosťou nerozdúchate ešte väčší oheň. Slobodné dámy osloví značne mladší muž, ktorý ich však zaujme natoľko, že vekový rozdiel bude tým posledným, na čo pomyslíte.

Peniaze a práca

Všetku energiu mrháte na zbytočné lamentovanie o chýbajúcich financiách. Vykašlite sa na tieto prázdne reči a začnite ozaj šporiť. Skromnejší spôsob života nie je na škodu a vy si na konci mesiaca budete môcť hrdo spočítať ušetrené peniaze, ktoré sa vám v týchto dňoch zídu ako soľ. V práci sa vám podarilo urovnať spory či vyriešiť pálčivé problémy a teraz si môžete užívať pokojnejšie pracovné tempo. S vašou prácou je každý spokojný, preto vám mierne vypustenie pary bude tolerované.

Zdravie

Zabúdate, že v rámci chorôb zohráva veľkú a podstatnú úlohu i fungovanie psychiky. Vaše myšlienky, nálada a nastavenie sa na pozitívne očakávania dokážu výrazne dopomôcť k urýchleniu liečby alebo k vyriešeniu zdravotných problémov. V zdravom tele zdravý duch. Na toto heslo nezabúdajte a pekné dni berte ako príležitosť sa konečne rozhýbať a prispieť nie len pevnejšiemu zdraviu, ale i krajšej a štíhlejšej postave. Pri dosahovaní cieľov by vám mohla pomôcť kamarátka, s ktorou sa spoločne vydáte na cestu zdravého životného štýlu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov