Horoskop na júl – Panna


Láska a vzťahy

Partnerské, rodinné ale i priateľské vzťahy sú niekedy ozaj náročné a vy sa tento mesiac pravdepodobne nevyhnete menším konfliktom. Dávajte ale pozor na slová, ktoré by mohli byť výsledkom náhleho vzplanutia. Môžete ich potom veľmi ľutovať a osobu, ktorej boli smerované, dokážu nesmierne raniť. Partner vás bude tento mesiac nesmierne rozmaznávať a romantika vo vašom vzťahu by sa dala skutočne krájať. Nezadané dámy čaká nová známosť na podujatiach či verejných akciách.

Peniaze a práca

Je možné, že vás v tomto mesiaci čaká náročné rozhodnutie v pracovnej oblasti. Ak zvažujete iné zamestnanie, alebo prechod na inú zmluvu či pracovnú pozíciu, dobre si to rozmyslite. Neberte navrhovanú možnosť za jedinú existujúcu a rozhliadnite sa aj po iných alternatívach, kým sa definitívne zaviažete. S rozhodovaním by vám mohol výrazne pomôcť partner. Finančne si výrazne nepolepšíte, no vyhnete sa i nečakaným výdajom, ktoré by mohli potrápiť vašu peňaženku.

Zdravie

Neustále sa zahrávate s ohňom v podobe nesprávnej životosprávy. Nejde len o ponocovanie ale i o nepravidelný a nevyvážený prísun potravy. Dbajte viac o to, čo, kedy a koľko jete, inak by vás mohli potrápiť nepríjemné tráviace problémy. Žalúdok sa tiež bude hlásiť o slovo a vy s ním môžete mať problémy najmä koncom mesiaca. Prospešné sú i bylinkové čaje, ktoré sú vynikajúcou prevenciou. V kombinácii s pohybom si zdravie rýchlo prinavrátite.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov