Horoskop na júl – Rak


Láska a vzťahy

Či už ste súčasťou dlhoročného manželstva, pevného partnerského zväzku, s novým vzťahom ešte len začínate alebo si novú známosť len hľadáte, stavte tento mesiac na svoj inštinkt a intuíciu. Je možné, že vo všetkých spomínaných oblastiach sa vyskytnú zárodky problémov alebo intríg tretej osoby a vy si nebudete vedieť jednoducho poradiť. Pokiaľ sa ocitnete v slepej uličke, pokojne sa spoľahnite na vnútorný hlas, ktorý vás dovedie k riešeniu. Aj vo vzťahoch s rodinou by to mohlo tentokrát mierne škrípať. Všetko si ujasnite s chladnou hlavo a pokojnou konverzáciou.

Peniaze a práca

Je pravda, že ťažko zarobené peniaze je potrebné si patrične užiť, myslite však i na svoju budúcnosť. Úspory by sa vám už onedlho mohli zísť ako soľ, preto by ste sa mali s rozhadzovaním trošku krotiť. Naučte sa šetriť a osloboďte svoju peňaženku od zbytočných výdajov na vaše, ale i rodinné rozmary. Kolega vás nechtiac zatiahne do konfliktu, s ktorým nemáte nič spoločné a vám sa to pred šéfom bude veľmi ťažko vysvetľovať.

Zdravie

Je ten správny čas na hľadanie nových koníčkov, podnetov a záujmov nielen v oblasti športu a zdravého životného štýlu. Mali by ste sa odhodlať a skúsiť doposiaľ neznáme športy alebo aktivity, ktoré vás nikdy príliš nelákali. Zapíšte sa na skupinové cvičenia a okrem lepšieho zdravia a krajšej postavy sa zoznámite s množstvom skvelých ľudí, ktorí vás motivujú na vašej ceste za vysnívanou figúrou. V tomto mesiaci by ste si mali dávať pozor na zrak. Hrozia menšie úrazy oka, no hviezdy upozorňujú i na zhoršený zrak či potrebu dioptrií.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov