Horoskop na júl – Ryby


Láska a vzťahy

Júl by ste mali zasvätiť budovaniu dobrých medziľudských vzťahov na všetkých úrovniach, či už ide o rodinu, priateľov alebo kolegov. Potlačte svoje ego a snažte sa byť viac tolerantná k názorom iných ľudí. Takýto prístup sa vám vyplatí. Partner vás potrápi mylnými názormi na vašu osobu, pokojne však uveďte veci na pravú mieru a nenechajte sa rozhodiť intrigami tretej osoby, ktorej ležíte v žalúdku. Slobodné dámy by sa mali sústrediť na vlastnú sebarealizáciu. Váš potencionálny partner si vás všimne aj bez vašej snahy.

Peniaze a práca

Príliš ste sa nechali unášať na vlne rozkoše a prebytočných materiálnych statkov. Ak si teraz budete musieť utiahnuť opasok, mračiť sa môžete len na seba. Dôvod na paniku to však ani zďaleka nie je, ste dosť šikovná na to, aby ste chýbajúce financie zarobili šmahom ruky. V práci sa objaví nový kolega, ktorému už na prvý pohľad „nesadnete“. Dokáže to ale šikovne skryť za falošný úsmev, preto by ste mali byť na pozore a nepripúšťať si túto osobu príliš k telu. Ak sa budete sústrediť na svoju prácu a podávanie najlepšieho výkonu, urobíte dobre.

Zdravie

Kedy naposledy ste si našli čas pre svoje zdravie a navštívili gynekológa alebo zubára? Mnoho ľudí prevenciu vážne podceňuje. Nebuďte k sebe ľahostajná a nájdite si čas na návštevu odborníkov, čo vám môže zaručiť včasnú diagnostiku prípadného problému. Ak sa iba potvrdí jeho absencia a vy ste zdravá ako rybička, máte o jeden dôvod na úsmev viac. Dajte si tiež záväzok, že sa budete stravovať pravidelne a potrpíte si na kvalitné suroviny. Už po pár dňoch pocítite rozdiel.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov