Horoskop na júl – Škorpión


Láska a vzťahy

Na obzore je zaujímavý a inšpiratívny muž, ktorý vás opantá svojou charizmou a príjemným vystupovaním. Pokiaľ ste slobodná, mohol by to byť vhodný partner do budúcnosti. Zadané dámy by však mali zabudnúť na bočné úmysly, pretože aj nevinný flirt by sa vám mohol vypomstiť. Partner bude mať pochopenie pre vaše náhle zmeny nálad, ktorých bude v tomto mesiaci viac než dosť. Nepokúšajte však osud a snažte sa viac kontrolovať skôr, než pretečie pohár vašej polovičky.

Peniaze a práca

Asi vás nepoteší, že vám hviezdy v tento mesiac nachystali finančné problémy. Aj keď nepôjde o žiadne obrovské katastrofy, zvýšené výdaje vás poriadne potrápia a vy budete musieť siahnuť i na dlhoročné úspory. Tento stav je však len dočasný a deficit financií dokážete veľmi rýchlo a šikovne vyriešiť. Váš nadriadený vás neprávom obviní z niečoho, v čom nemáte vôbec prsty a vy by ste v takejto situácii mohli vybuchnúť viac ako je prípustné. Držte svoje emócie na uzde, najmä čo sa týka pracoviska.

 Zdravie

Ach, tie večné úrazy z nepozornosti. Ozaj by ste mali venovať zvýšenú pozornosť najmä manuálnej práci. V rámci nej by ste si behom tohto mesiaca mohli koledovať aj o viacero úrazov, ktoré budú mať dlhú dobu hojenia. Inak si môžete gratulovať k pevnému zdraviu, ktoré si udržiavajte. Tento mesiac by ste ale nemali zabudnúť na preventívne prehliadky, ktoré neustále odkladáte. Vaše zdravie by vám nemalo byť ľahostajné.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov