Horoskop na júl – Strelec


Láska a vzťahy

Mesiac júl je pre vás dôležitým v rámci budovania medziľudských vzťahov. Mali by ste sa sústrediť nielen na vzťah s partnerom, ale i na rodinu a priateľov a tráviť s nimi viac času. Partner vám vašu pozornosť a lásku viacnásobne opätuje a koncom mesiaca sa budete cítiť ako rozmaznávaná princezná. Hviezdy upozorňujú na odhalenie veľkého tajomstva, ktoré pred vami už dlhšiu dobu niekto tají. Slobodné dámy vlastnou iniciatívou pobláznia hlavu pohľadnému mužovi, ktorý vám nevie odolať.

Peniaze a práca

Júl by pre vás mal byť šťastným mesiacom, najmä čo sa týka financií. Dokonca sa črtá odmena v práci, bočný príjem alebo nečakané peniaze z dedičstva, či výhry. Nebojte sa pokúšať šťastie. Minimálne v tomto mesiaci sa vám to oplatí. Nadriadený nie je s vaším výkonom veľmi spokojný, preto by ste mali trochu pridať a presvedčiť ho o svojim skvelých schopnostiach a zručnostiach. Na pracovisku zavládne nesmierne dobrá nálada, čo vás ale i kolegov nabije energiou a chuťou do práce.

Zdravie

Aj keď to neplatí o všetkých produktoch, predávaných cez internet, vy budete mať tento mesiac šťastie na „šmejdy“ a podvodné praktiky predajcov. Zabudnite na najnovšie hity a zdanlivo úžasné a revolučné prípravky. Radšej navštívte lekára a nechajte si poradiť odborníkom, ktorý vám nesmierne pomôže. Vďaka tomu budete už koncom mesiaca pociťovať výrazné zlepšenie zdravotného stavu, vám vyčarí úsmev na tvári. Toto pozitívne naladenie si zachovajte, dobre ním pôsobíte dokonca i na svoje okolie, ktoré z vás čerpá príjemnú energiu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov