Horoskop na júl – Váhy


Láska a vzťahy

Aj keď vás môže zaslepiť váš prvotný dobrý úmysel, zamyslite sa nad svojím správaním, ktoré môže zaváňať intrigami. Nie vždy je správne konať len vo svoj prospech a niekedy by mal ísť váš pôžitok i ego bokom. Partner bude mať pre vaše zmeny nálad pochopenie, neskúšajte však silu jeho nervov a radšej ho skúste nejak príjemne prekvapiť alebo sa mu viac venujte. Pozornosť si vyslúžia nezadané dámy, ktoré padnú do oka neznámemu, avšak veľmi pohľadnému mužovi.

Peniaze a práca

Je nad slnko jasnejšie, že svoju prácu odvádzate viac než perfektne. No okrem pracovného výkonu je dôležitým aspektom i vzťah s kolegami na pracovisku. Na tom by ste mali popracovať, pretože dobré vzťahy s nimi nie sú na škodu. Nadriadený vám ochotne zvýši plat alebo sľúbi vyššiu odmenu za dobre splnenú prácu. Využite svoj dar reči a postavenie hviezd a nebojte sa vyjednávať vo svoj prospech. Vaša tvrdá práca bude patrične ocenená.

Zdravie

Nespoliehajte sa vo všetkom na bylinky alebo tabletky z lekárne. Pre svoje zdravie niekedy musíte niečo aktívne urobiť. Mali by ste sa viac venovať športom alebo akýmkoľvek pohybovým aktivitám, aj keby to mala byť len práca okolo domu a záhrady. Viac pohybu vám výrazne prispeje a vy okrem dobrého pocitu a krajšej postavy pocítite i prísun novej energie. Zapojte do aktivít i rodinu alebo priateľky a užijete si kopec zábavy navyše.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov