Horoskop na júl – Vodnár


Láska a vzťahy

Aj keď sa zvykne hovoriť, že mesiacom lásky je máj, júl vám v tejto oblasti prinesie omnoho viac šťastia. Už aj čerstvo zadané dámy vedia, o čom je reč. Vodnárky si budú môcť užívať náklonnosť partnera plnými dúškami a jemnú romantiku bude striedať podmanivé iskrenie. Aj nezadané by mali mať oči na stopkách a pozorne si všímať signály. Jediným problémom by mohli byť rodinné vzťahy, ktoré môžu okoreniť menšie konflikty. Tie však svojím diplomatickým prístupom hravo urovnáte.

Peniaze a práca

Ani neviete ako a znenazdajky sa vám na účte objavil pekný obnos peňazí. Či už ste si ho postupne našetrili alebo sú peniaze z iných zdrojov, mali by ste ich investovať napríklad aj do letnej dovolenky alebo menšieho výletu. V práci sa začiatkom mesiaca poriadne zapotíte a dusno bude aj čo sa týka domácich povinností. V strede mesiaca sa však veci otočia o 180 stupňov a vy si s nohami na stole budete vychutnávať ničím nerušenú pohodu.

Zdravie

Istú chvíľu sa vám krásne darilo zhodiť zopár kilogramov a priblížiť sa vysnívanej postave. Nezahadzujte všetku snahu len kvôli tomu, že sa vám zopár dní nedarí ďalej chudnúť. Niekoľkotýždňové „trápenie“ tak zmažete za pár dní, nehovoriac o zdravotných problémoch spojených s prejedaním alebo nepravidelným prísunom potravy. Zároveň by ste mali dodržiavať pitný režim, vyhnite sa ale minerálkam. Tie môžu byť dôvodom neustáleho pocitu nafúknutia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov