Horoskop na jún – Baran


Láska a vzťahy

Nechajte partnera, aby vás viac rozmaznával a venoval vám jeho pozornosť. Užívajte si jeho náklonnosť a netlačte na pílu, nemusí byť všetko podľa vašich predstáv. Nezadané dámy by mali byť tento mesiac na pozore, pretože sa nevyhnú flirtom a dvoreniu, ktoré nemusí skončiť len ako nevinné laškovanie. Ženy v znamení barana by mali naplno prejaviť svoju rodinne založenú stránku a tráviť čo najviac času s najbližšími. Budete musieť zvládnuť úlohu diplomata a v rodinných konfliktoch iniciovať zmierenie. Nebojte sa ustúpiť a neprilievajte olej do ohňa, pretože by ste svojou tvrdohlavosťou mohli spôsobiť viac škody ako úžitku.

Peniaze a práca

Už dlhšiu dobu ste v zamestnaní v nepríjemnej pozícii, keďže plníte úlohy aj nad rámec svojich povinností, za čo vás však nečaká dostatočné slovné ani finančné uznanie. To, že to vo vás vrie, je opodstatnenou reakciou, nepokazte si však vzťahy s nadriadeným vášnivou výmenou názorov. Zájdite za šéfom vo chvíľach, keď budete mať v hlave jasno a rozumnou komunikáciou sa všetko hravo vyrieši. Koncom mesiaca si dokonca finančne polepšíte, čo bude výsledkom minulých investícií, hviezdy ukazujú i na nečakaný obnos peňazí vo forme dedičstva alebo výhry. Aj keď máte sklony k šetreniu, teraz by ste si mali dopriať aspoň drobné radosti, po ktorých ste už dlhšie túžili.

Zdravie

Aj keď si na svoje zdravie nemôžete sťažovať, majte sa na pozore pred drobnými úrazmi a nehodami spôsobenými vašou nepozornosťou. Hrozí vám potom dlhé domáce liečenie, ktoré by neprospelo ani vašej psychike. Dbať by ste mali i o posilnenie imunity, takže stavte na prírodnú lekáreň a overené recepty od starých mám. Pohlaďte i svoje zmysly bylinkovým čajom na večer a budete prekvapená, ako sa vám zlepší nepokojný spánok.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov