Horoskop na jún – Blíženci


Láska a vzťahy

V tomto mesiaci je šťastná karta pripísaná najmä nezadaným dámam, ktoré sa budú tešiť komplimentom a pozornosti viacerých zaujímavých osôb. Nedajte sa opantať peknými rečami a dbajte aj o racionálnu stránku veci, aby ste sa nespálili. Hviezdy sú naklonené i partnerským vzťahom, čo znamená, že je vhodná doba pre založenie rodiny alebo uzavretie manželstva. Pokiaľ vás kvári myšlienka na rozchod s partnerom, dajte vzťahu ešte jednu šancu. Veci by sa mohli ukázať v celkom novom svetle a na povrch vyplávať prekvapivé skutočnosti.

Peniaze a práca

Vo vašom živote sa objaví neznáma osoba, ktorá príde s ponukou výhodnej práce. Mali by ste túto zaujímavú profesiu prinajmenšom zvážiť, a aj keď sa jej budete venovať len vo voľnom čase, môžete si privyrobiť slušné peniaze. Navyše vás tento druh práce začne nesmierne baviť a nájdete v nej nový koníček. V mesiaci júl hviezdy signalizujú i nečakané príjmy, čo môže znamenať dedičstvo alebo výhru. Len ten, kto pokúša šťastie, môže okúsiť jeho chuť.

Zdravie

Mali by ste sa odhodlať na návštevu vášho obvodného lekára a v rámci starostlivosti o svoje zdravie sa podujmite na vyšetrenie cukru v krvi. Taktiež by ste si mali dať zistiť, či nemáte zvýšený cholesterol, aj keď sa vám zdá, že sa stravujete pomerne zdravo. Zdanlivo banálne vyšetrenia môžu vo výsledku nepríjemne prekvapiť, preto by ste sa mali poponáhľať, veď zdravie máte len jedno. Inak si na podlomené zdravie nemôžete sťažovať a i kondične ste na tom v úplnom poriadku.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov