Horoskop na jún – Blíženci


Láska a vzťahy

Aj keď sa tento mesiac nebudete cítiť tak pozitívne, ako obvykle, rodina vám ukáže svoje pochopenie a bude vám nesmiernou oporou pri každom vašom probléme. V partnerskom vzťahu sa ako výsledok nesprávneho pochopenia situácie môže vyskytnúť väčší konflikt, ktorý ale chladnou hlavou jednoducho urovnáte. Nevystupujte arogantne a vypočujte si i druhú stranu. Nezadané dámy by nemali tlačiť na pílu a hľadanie svojho princa by mali odložiť na neskôr. Na živote slobodnej ženy nie je nič zlé. Venujte čas aj sebe a svojmu duševnému rozvoju.

Peniaze a práca

V zamestnaní vládne pokojná atmosféra a o zábavu nie je núdza. Stojte ale nohami pevne na zemi a nevystrkujte príliš rožky. Nadriadení sú predsa len v inej pozícii, a aj keď máte na pracovisku dobré medziľudské vzťahy, nemali by ste prekračovať hranice. Konfliktná situácia v práci sa vás síce nebude týkať, svojím triezvym rozumom by ste ale mohli prispieť k zmiereniu hádky, za čo si vyslúžite uznanie kolegov. Finančne ste na tom celkom dobre a žiadne nečakané výdaje tento mesiac nemusíte očakávať.

Zdravie

Ak je náplň vašej práce prevažne v sede, koledujete si o zápal sedacieho nervu, ktorý má zdĺhavé liečenie a nepríjemné bolestivé prejavy. Aj počas pracovného dňa sa snažte čo najviac pohybovať a využite každú voľnú chvíľu na ponaťahovanie či zopár drepov. Pozor aj na bolesti hlavy, ktoré môžu vyvolávať problémy s očami. Navštívte preto očného lekára, je dosť možné, že budete potrebovať okuliare alebo silnejšie dioptrie. Mali by ste využiť teplé letné večery a čo najviac sa pohybovať v prírode. Aj obyčajná prechádzka lesom vás dokáže nabiť nesmiernym množstvom energie, ktorá sa vám v hektickom júni určite zíde.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov