Horoskop na jún – Býk


Láska a vzťahy

Aj keď máte dojem, že konáte v najlepšom svedomí a záujme oboch strán, vaše správanie môže polovičke, ale i rodine už dlhšie spôsobovať negatívne pocity. Skúste sa na problémy pozrieť aj skrz optiku druhej strany a pochopíte, že ústupok či viac tolerancie z vašej strany je rozhodne na mieste. Jún sa ponesie v znamení urovnávania konfliktov a budovania pevnejších vzťahov, preto nezabúdajte na silu komunikácie, ktorá je základom každého vzťahu. Koncom mesiaca by nezadané dámy mali padnúť do oka veľmi atraktívnemu mužovi, ktorý však nebude mať tie najčistejšie úmysly.

Peniaze a práca

Ak ste sa v minulom mesiaci uskromnili a uťahovali si opasky strážením každého eura, tento mesiac príde zaslúžená odmena. Dokonca by ste sa mali pokúšať svoje šťastie, pretože v tomto mesiaci dostane zelenú vaša intuícia a šiesty zmysel, čo vám môže priniesť peknú výhru. V zamestnaní by ste aj napriek pochvalným rečiam od nadriadeného alebo kolegov nemali poľavovať a rozhodne sa nezapájajte do konfliktov na pracovisku. Aj keď budete chcieť vyriešiť problém, ktorý sa vás bytostne netýka, môže sa to otočiť proti vám.

Zdravie

Problémy s trávením vás bohužiaľ tento mesiac neobídu a vy si budete musieť dávať väčší pozor na príjem potravy, rôznorodosť jedálnička a najmä pravidelné stravovanie. Nezabúdajte ani na dostatok tekutín a oblúkom sa vyhýbajte sladeným vodám a baleným džúsom, ktoré obsahujú množstvo cukru a často i konzervantov. Stavte na bohatstvo prírody a čo najviac konzumujte ovocie a zeleninu zo záhradky alebo od miestnych farmárov. Ovocné smoothie na raňajky neznie zle, však? Naštartujete si tak metabolizmus a telu dodáte dostatok živín a vitamínov.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov