Horoskop na jún – Kozorožec


Láska a vzťahy

Zdá sa vám, že si vás partner nevšíma alebo sa vám nedostatočne venuje? Neberte to ihneď ako tragédiu, nedomýšľajte si a k situácii pristupujte s pochopením. Stavte na komunikáciu a s partnerom sa o probléme porozprávajte, jeho pracovná vyťaženosť môže byť pravým dôvodom. Nezadané dámy by si mali nájsť čas pre seba a zabudnúť na vrhanie sa do nových vzťahov. Láska si vás nájde sama, nemusíte sa náhliť. Venujte viac času svojej rodine, čas strávený v kruhu najbližších vás nabije pozitívnou energiou

Peniaze a práca

Verte svojim inštinktom a intuícii a v prípade, že sa naskytne možnosť investovať, mali by ste túto možnosť reálne zvážiť. Tento mesiac praje najmä tým, ktoré si hľadajú prácu alebo sa chystajú zmeniť staré zamestnanie. Hviezdy vám do cesty prinesú miesto vo firme s kolektívom, kde sa budete cítiť ako doma. Pracovná pozícia vám síce nemusí byť spočiatku po vôli, rýchlo jej však prídete na chuť. Strážte si svoje výdavky a tento mesiac sa príliš „nerozhadzujte“.

Zdravie

Je síce pravda, že ste ako rybička a až na malé prechladnutia a nádchy sa môžete tešiť pevnému zdraviu. Problém je však niekde inde, a aj keď si to nevšímate, množstvo stresu na vás môže mať dlhodobo nepriaznivý vplyv. Bolesti hlavy, nespavosť a nadmerná únava a podráždenosť je výsledkom stresových situácii, ktoré si nadmerne pripúšťate. Berte veci viac s nadhľadom a problémy riešte už v ich zárodku. Vyhnete sa tak podvedomému škodeniu samej sebe.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov