Horoskop na jún – Panna


Láska a vzťahy

Vo vzťahu by sa tento mesiac mali vyskytnúť prekážky, ktoré sú skúškami vašich citov a pevnosti zväzku. Nemali by ste poľavovať a vzťah umiestnite na prvé miesto, inak by ste sa mohli zamotať to množstva konfliktov a výmeny názorov. Už koncom mesiaca sa chmúrne mračná rozplynú a s polovičkou si môžete užívať bezstarostné dni plné romantiky. Malé prekvapenie vás nestojí veľa námahy, ani peňazí, a partnera ním nesmierne potešíte. Nezadaným dámam sú hviezdy naklonené, takže neváhajte začať nový vzťah.

Peniaze a práca

Práca vás bude v tomto mesiaci doslova napĺňať a stane sa vašou skutočnou vášňou. Náplň práce je pre vás zaujímavou výzvou a vzťahy s kolegami sú na veľmi dobrej úrovni, takže sa v zamestnaní cítite ako ryba vo vode. Užívajte si tieto chvíle a energiu využite aj na budovanie dobrých medziľudských vzťahov s vaším okolím. V strede mesiaca by mala prísť významná pochvala od vášho zamestnávateľa, ktorý vás považuje za svedomitú zamestnankyňu. Ak ste si po minulé mesiace uťahovali opasok, tento mesiac by ste si mali dopriať odmenu, po ktorej už dlhšiu dobu túžite.

Zdravie

V tomto mesiaci vás môže náhle prekvapiť problém s močovými cestami, preto by ste mali staviť na prevenciu. Pite dostatok tekutín a vo vašom jedálničku zvýšte obsah brusníc, ktoré sú skutočným zázrakom z prírodnej lekárne. Pri vážnejších problémoch ihneď navštívte lekára, pretože neriešený zápal môže spôsobovať dlhodobé problémy a dĺžka liečby sa môže rapídne predĺžiť. Inak vás nečakajú žiadne väčšie zdravotné problémy a teplé letné dni by ste mali využiť na športy pod holým nebom. Dodajú vám veľkú dávku energie, podpíšu sa na krajšej postave a ešte si aj užijete množstvo zábavy.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov