Horoskop na jún – Rak


Láska a vzťahy

Jún je azda najpriaznivejším mesiacom v roku práve pre nezadané dámy v tomto znamení. Práve tie si budú môcť vychutnávať náklonnosť a dvorenie nápadníkov, o ktorých teda nebude núdza. Váš šarm a prirodzená krása zamotá hlavu viacerým mužom a vy by ste sa nemali nechať zlákať na prvé pekné reči. Ak sa rozhodnete vstúpiť do partnerského vzťahu, nehľaďte len na slová a zovňajšok, ale najmä skutky. Vo vzťahoch, ktoré sú spečatené manželstvom, hrozí konflikt, ktorý budete musieť urovnať vy. Tvrdohlavosť sa v tomto prípade nebude vyplácať a je možné, že budete musieť v mene vášho vzťahu ustúpiť.

Peniaze a práca

Každá výzva, ktorá vám v zamestnaní príde do cesty, by pre vás v závere mala byť výhrou. Odhodlanie, s ktorým vystupujete nielen na pracovisku, je inšpiratívne i pre vašich kolegov. V práci akoby ste chytili druhý dych, čo si všimne i vedenie a odmena alebo povýšenie je v tomto mesiaci viac než pravdepodobné. Ak zvažujete rozbehnutie vlastného biznisu alebo investíciu, nemali by ste váhať, pretože tento mesiac vám prináša len šťastné karty. V závere mesiaca by ste si mali dopriať viac oddychu, pretože náročná práca, ktorú ste zvládali počas júna, vás poriadne vyčerpá.

Zdravie

Aj keď si to pravdepodobne neuvedomujete a zvládnuté úlohy a výzvy vás nabíjajú pozitívnou energiou, za každou drinou stojí množstvo stresu, ktorý pravdepodobne vedome nevnímate. To by sa vám mohlo vypomstiť v podobe úplného vyčerpania organizmu, na čo by ste si mali dávať pozor najmä v závere mesiaca. Snažte sa viac relaxovať alebo objavte nové formy oddychu, akými sú napríklad joga alebo meditácia. Zapojte do toho i partnera alebo priateľku a ako bonus si užijete množstvo zábavy.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov