Horoskop na jún – Ryby


Láska a vzťahy

Vo vzťahoch s blízkymi a priateľmi, by ste nemali myslieť len na seba. Solidarita a dobré medziľudské vzťahy sú oveľa viac ako vlastný prospech. Partner vás svojím správaním v tomto mesiaci nesmierne poteší a vy sa budete cítiť ako princezná. Užívajte si teplé letné dni plné zamilovanosti. Hviezdy vám prajú šťastie v dôležitých rozhodnutiach ako sú uzavretie manželstva či bábätko. Slobodné dámy má už dlhšie v hľadáčiku príjemný muž, ktorého poznáte, no nikdy ste sa na neho nepozerali ako na potencionálneho partnera či známosť. Odhoďte zábrany a uvidíte, že ste na tej istej vlnovej dĺžke.

Peniaze a práca

V práci môžete pociťovať frustráciu alebo vás vaše zamestnanie môže nadmieru vyčerpávať. Mrháte totiž energiou na nepodstatné veci alebo si príliš pripúšťate správanie niektorých kolegov. Nesúďte ľudí a nenechajte sa rozhodiť ich názormi či postojmi. Výsledky vašej práce sú viac ako výborné, čo môže priniesť zvýšenie platu, odmeny alebo dokonca povýšenie. Aj keď sa kvôli tomu stretnete so závistlivými reakciami niektorých ľudí, mávnite rukou a sladké ovocie svojho úspechu si znamenite vychutnajte. Všetko, čo máte, ste si zaslúžili. Pokiaľ sa vyskytne možnosť investovať, neváhajte a spoľahnite sa na svoju intuíciu.

Zdravie

Aj keď má väčšina žien problém s priberaním, vás môže trápiť opačný efekt a z neustálej snahy o zvýšenie váhy ste už unavená. Mali by ste sa poradiť s odborníkom, pretože jadro problému nemusí byť len v nesprávnej strave. Inak si na vás jún nechystá žiadne choroby ani zdravotné problémy a vy sa môžete tešiť zo svojej skvelej kondície. Využite svoju silu a vitalitu a inšpirujte i partnera či priateľky rôznymi fyzickými aktivitami, ktoré vám prospejú fyzicky, ale aj psychicky. Teplé počasie tiež volá po turistike a aktivitách pod holým nebom, ktorými by ste isto mali nahradiť posilňovňu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov