Horoskop na jún – Škorpión


Láska a vzťahy

Aj keď ste predtým riešili s partnerom konflikty týkajúce sa vášho nedostatočného prejavovania citov a náklonnosti, takéto hádky budú tento mesiac zažehnané. Vaša polovička si uvedomí, že vaša sila tkvie v skutkoch, ktoré pre ňu robíte a vy si budete môcť užívať vzájomné pochopenie a romantické dni bez búrok vo vzťahu. Na nezadané ženy sa usmeje šťastie a muž, ktorému už dávnejšie padli do oka, ich očarí svojou charizmou a skvelým zmyslom pre humor. Rodina vám tento mesiac bude oporou a tráviť s ňou viac času nie je nikdy na škodu.

Peniaze a práca

V zamestnaní sa vám ako obvykle darí, trápi vás však deficit energie a nedostatočná sústredenosť na pracovné povinnosti. Dôvodom by mohlo byť množstvo aktivít, ktorým sa venujte mimo pracovnej doby, a to vás nesmierne vyčerpáva. Všimne si to aj váš zamestnávateľ, ktorý bude dvíhať varovný prst. Finančne na tom budete viac než dobre, koncom mesiaca sa ale môžu objaviť nečakané výdaje, ktoré by vás mohli prekvapiť. Počas mesiaca preto nemíňajte viac ako je potrebné a snažte sa šetriť.

 Zdravie

Popri maximálnej vyťaženosti by ste nemali zabúdať na pravidelnú stravu a prísun tekutín, čo je vašou slabou stránkou. Budete potrebovať množstvo energie, ktorú by ste mali prijímať aj vo forme kvalitnej stravy a bohatej zásoby ovocia a zeleniny. V strede mesiaca sa môžu objaviť problémy s kĺbmi, tie však budú len prechodné a nemali by znamenať žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Pohybu budete mať vďaka práci alebo aktivitám mimo zamestnania dostatok, doprajte si ale masáž alebo zrelaxujte vo vani, vaše telo a myseľ si zaslúži aj rozmaznávanie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov