Horoskop na jún – Strelec


Láska a vzťahy

Zadané i slobodné dámy narodené v tomto znamení by sa mali počas tohto mesiaca viac venovať svojmu duchovnému rozvoju či pohodliu. Dobrá kniha, masáž alebo relaxácia vo vani vám nezaberú veľa času a rozhodne vám prospeje a vyčarí i lepšiu náladu. V strede mesiaca sa slobodné ženy môžu tešiť pozornosti starého známeho, ktorý, ako sa ukáže, má o vás už dlhšie záujem. Je len na vás, či sa cítite na nový vzťah, alebo to vezmete v duchu pomalého, lepšieho vzájomného spoznávania. Ak zvažujete vstup do manželstva alebo plánujete bábätko, jún je vhodným mesiacom.

Peniaze a práca

V zamestnaní by ste mali isté pracovné úlohy plniť s odstupom a príliš neprežívať možné problémy, ktoré sa na pracovisku v tomto mesiaci pravdepodobne vyskytnú. Sú to len letné prehánky v medziľudských vzťahoch, ktoré veľmi rýchlo prehrmia, preto nemá cenu sa nimi bližšie zaoberať a robiť si kvôli nim vrásky. Finančne na tom budete veľmi dobre a koncom mesiaca si môžete ešte viac prilepšiť, ak si svoju prácu odvádzate skutočne svedomite. Ak sa naskytne služobná cesta, z ktorej však máte strach a je možnosť ju odmietnuť, rozhodne to nerobte. Bude pre vás výzvou, ale i milým prekvapením.

Zdravie

Vaša neustála snaha schudnúť je už dlhšiu dobu neúspešná a vy netušíte prečo. Zabudnite na rýchle diéty a niekoľko denné chudnúce procesy, ktoré nie sú pre vás. Vy potrebujete naštartovať metabolizmus stravou upravenou na mieru, preto by ste radšej mali navštíviť odborníka, ktorého rady budú nad zlato. Urobte tak ešte začiatkom mesiaca a na konci júna budete o pár kíl ľahšia, ale najmä energickejšia a vaše zdravie sa omnoho zlepší. Pozor na dermatologické problémy a už pri prvých náznakoch navštívte lekára, ktorý dokáže problém diagnostikovať ešte v jeho zárodku.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov