Horoskop na jún – Vodnár


Láska a vzťahy

Zadané dámy sa počas tohto mesiaca budú musieť vysporiadať s neľahkými situáciami vo vzťahoch. Náročné obdobie však nebude trvať dlho a už koncom obdobia sa mračná stratia. Rozhodne nepoľavujte a okrem vzťahu sa zamerajte aj na rodinu a blízkych. Tí vám počas júna budú pevnou oporou a chvíle s nimi si užijete viac ako kedykoľvek predtým. Nezadané čaká v tomto mesiaci najviac šťastia v podobe novej známosti, s ktorou to bude poriadne iskriť.

Peniaze a práca

Vyššia pracovná vyťaženosť vás v tomto mesiaci neminie, no s vašou šikovnosťou sa s tým hravo vysporiadate. Pohltenie pracovnými povinnosťami by vás ale nemalo nadmerne stresovať, preto berte veci s nadhľadom. Toto náročné obdobie bude trvať len do konca mesiaca. S míňaním financií by ste sa mali držať na uzde, peniaze by sa vám mohli rozkotúľať, ani sa nenazdáte. Radšej sa v júni pokúste niečo ušetriť, niečo navyše by sa vám mohlo hodiť i nasledujúce mesiace.

Zdravie

Mali by ste si dávať pozor na stres a namáhanie organizmu, ktorý vyťažujete večným ponocovaním a nepravidelným spánkom. Poobedná chvíľková siesta vám rozhodne nenahradí nočný spánok a vy si tak koledujete o vážnejšie zdravotné problémy. Venujte svojmu zdraviu viac času a snažte sa klásť dôraz na pravidelné stravovanie a pohyb. Bolesti hlavy a nepríjemné tŕpnutie končatín či svalové kŕče sú prvým príznakom vyčerpaného organizmu, ktorý vás týmto spôsobom upozorňuje na to, že by ste mali spomaliť.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov