Horoskop na máj – Baran

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Hviezdy si pre vás v máji nachystali veľa pozitívnych zmien, ktoré sa týkajú nielen vzťahov s partnerom, ale aj rodiny a priateľov. Ak ste s partnerom už dlhšiu dobu, pravdepodobne sa posuniete na novú úroveň, takže je vysoká šanca na dieťatko, sobáš alebo rozhodnutie o spoločnom bývaní. Partner bude k ženám v znamení barana veľmi milý a pozorný a vy si v tomto mesiaci užijete množstvo romantiky. Aj nezadané „baranky“ si prídu na svoje a zoznámia sa s mužom, o ktorom už dlho snívajú.

Peniaze a práca

Rovnako, ako v oblasti vzťahov, aj v rámci práce vám máj chystá len pozitíva. Zlepšíte sa vo svojom odbore a navyše získate priateľstvá a utužíte vzťahy s kolegami. Koncom mesiaca sa vám naskytne príležitosť investovať alebo podieľať sa na rozbiehaní plánu, ktorý vás veľmi láka. Po zvážení pre a proti by ste sa v pozitívnom prípade projektu mali určite venovať, pretože by pre vás znamenal pekný výnos do budúcnosti.

Zdravie

O zdravie sa v máji vôbec nemusíte báť, pretože budete ako rybička. Jedinou nástrahou môžu byť alergie, ktorých príznakom sa asi nevyhnete. Zopár dní s plným nosom alebo slzavými očami však prežijete celkom v pohode. Inak vám nehrozia žiadne zdravotné problémy a vy tak máte čas na seba i na rodinu. Veľa relaxujte, ale i aktívne športujte a nazbierajte nové sily do ďalšieho mesiaca.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: