Horoskop na máj – Blíženci

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

V máji, viac ako inokedy, potrebujete cítiť lásku a pochopenie toho druhého. Ak máte dojem, že sa vám partner dostatočne nevenuje, nemusíte sa ihneď urážať ani sa mu vzďaľovať. Kľúčom je otvorená komunikácia, ktorá mnoho vyrieši. Partner bude navyše rád, že ste sa mu viac otvorila a vaša nedôvera sa tak zníži na minimum. Ak ste svoju lásku ešte nestretli, teraz je na to veľmi vhodný čas. Preto by ste sa nemali vyhýbať verejným akciám, návšteve baru, kina, divadla alebo večierkom. Láska číha za rohom.

Peniaze a práca

Tento mesiac je podobný ako ten predtým. Trochu ste svoju energiu presmerovali z pracovnej oblasti na oblasť súkromnú, a preto nie sú vaše výkony v zamestnaní práve najsilnejšie. Už koncom mesiaca ale príde k zmene, čo sa pozitívne odrazí aj na vašej peňaženke. Dostanete ponuku samostatne sa podieľať na istom projekte, z ktorého budete mať síce strach, no nemáte sa čoho obávať. Zadanie zvládnete skvele a finančná odmena rozhodne nebude nízka.

Zdravie

Zamerajte sa na krásu a silu svojich nechtov, zubov, vlasov alebo aj pokožky. Nie všetky negatívne príznaky musíte ihneď riešiť návštevou lekárne. Tajomstvo sa ukrýva aj v správne vyskladanom jedálničku. Každý deň si doprajte ovocie, zeleninu, orechy a zdravé tuky ako avokádo, olivový alebo kokosový olej, a ak máte chuť na sladké, nepohrdnite kvalitnou horkou čokoládou. Pridajte aj v pitnom režime a nebráňte sa fyzickej aktivite. Už po pár týždňoch zbadáte obrovské rozdiely.

zdroj: Jana

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: