Horoskop na máj – Kozorožec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Aj keď momentálne nič nevyzerá ružovo a topíte sa v smútku kvôli nezhodám s partnerom alebo dokonca kvôli stroskotanému vzťahu, hlavu hore. Nič netrvá večne, a aj keď toto obdobie nie je najľahšie, onedlho pochopíte množstvo vecí, ktoré vám otvoria oči a vy si znova budete môcť pokojne vydýchnuť. Nezadané dámy síce nečaká nový vzťah, to však neznamená, že si neužijete chvíle osamote aj s priateľmi. Venujte sa viac rodine, pretože tá pri vás stojí vždy.

Peniaze a práca

Pamätajte na to, že bez práce nie sú koláče. Aj keď ste veľmi cieľavedomá a idete si za svojím snom, nemôžete obchádzať veci, ktoré treba nevyhnutne urobiť. Povinnosti vás tak či tak dobehnú a je lepšie sa s nimi vysporiadať skôr, ako sa vám nahromadia. Ak sa k veciam postavíte zodpovedne, mohlo by vám to vyniesť pekný balík peňazí. Ste šikovná, takže stačí viac zapojiť zodpovednosť a garantujeme vám, že plody vášho úsilia budú nesmierne sladké.

Zdravie

Máj bude pre vás o čosi náročnejší a vydáte viac energie ako obvykle. Preto by ste si mali dávať pozor na svoje zdravie najmä čo sa týka stresu a jeho negatívneho vplyvu, ale nezabudnite ani na dostatok vitamínov a minerálov. V takýchto situáciách sa vám zíde viac energie, takže stavte na kvalitnejšie potraviny a dostatok pitného režimu. Doplňte najmä vitamín C, magnézium, ale aj železo.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: