Horoskop na máj – Kozorožec


Láska a vzťahy

Máj sa ponesie v znamení nadväzovania nových známostí, ktoré pre vás budú inšpiratívne. Očakávajte vo svojom živote človeka, s ktorým si budete mimoriadne rozumieť, z čoho sa napokon vyvinie pevné priateľstvo. To platí aj v rovine milostných vzťahov pre nezadané dámy. Istý muž, s ktorým ste si v nedávnej minulosti dobre „sadli“, by mohol byť vhodným budúcim partnerom. Zadané ženy si budú vychutnávať májovú harmóniu a zamilované dni so svojou polovičkou.

Peniaze a práca

Aj vzťahy na pracovisku sa budú niesť na pozitívnej vlne a vy sa budete v práci cítiť príjemne. Žiadne nečakané výdavky vás tento mesiac neprekvapia, preto by ste si mohli dopriať to, po čom už dlhšie túžite. Váš zamestnávateľ je s vašou prácou spokojný, preto očakávajte pochvalu alebo dokonca povýšenie. Pozor však na závistlivú osobu, ktorá vám v práci môže doslova vysávať energiu.

Zdravie

Z času na čas každú ženu potrápia problémy s močovými cestami. Ak ste nedbali na prevenciu, snažte sa tento problém vyriešiť ešte v jeho zárodku a návštevu lekára rozhodne neodkladajte na neskôr. Brusnice, urologické čaje a teplo vám len prospejú. Od polovice mesiaca sa už môžete tešiť pevnému zdraviu a okolie bude doslova čerpať energiu z vašej vitality a dobrej nálady.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov