Horoskop na máj – Lev

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Začiatok mája bude prebiehať celkom vlažným tempom a nič prevratné sa neudeje. To však neznamená, že sa budete mať zle. Jednoducho len nečakajte nič výnimočné. Všetko sa zmení približne v polovici mesiaca. Z tváre vám nebude schádzať úsmev, pretože si pre vás hviezdy nachystali množstvo pekných chvíľ. V partnerskom vzťahu to bude vášnivejšie a tešiť sa môžete aj na romantiku. Nezadané levice očaria osobu, ktorá z nich bude mať poriadne pomotanú hlavu. Vzájomné sympatie sa budú dať len ťažko zakryť.

Peniaze a práca

Sotva sa dostanete z jedného finančne náročnejšieho obdobia, už si prikladáte na ďalšie. V niektorých veciach ste skutočne nepoučiteľná. V hospodárení s peniazmi sa ešte máte čo učiť, pretože vaša snaha potešiť seba i blízkych stále novými vecami je priam neuveriteľná. Takéto rozhadzovanie, ktoré je vykonávané síce s ušľachtilým zámerom je ale veľmi nešťastnou voľbou práve v tomto období. Naučte sa šetriť a myslieť viac na budúcnosť. Inak si koledujete o permanentné problémy v oblastí financií ale zvyšujete tým aj svoj stres.

Zdravie

Ako často navštevujete preventívne prehliadky? Nájdite si čas na svojho lekára a urobte niečo pre svoje zdravie. Aj keď nepôjde o žiadne veľké problémy, výsledky kontroly vám pomôžu utvoriť presný obraz o vašich potrebách a nedostatkoch. Možno vám chýba magnézium, ktorého absencia môže za vaše závrate, bolesti hlavy a únavu. Po doplnení živín a vitamínov sa nebudete musieť pasovať so zbytočnými príznakmi a môžete si užívať teplé slnečné počasie.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: