Horoskop na máj – Panna


Láska a vzťahy

Či už ste v čerstvom vzťahu alebo dlhoročnom manželstve, máj by pre vás mal byť mesiacom, kedy zo seba vydáte maximum. Aj keď je s vami partnerovi skvele a váži si vašu vernosť, úprimnosť a nekonfliktnosť, skúste viac popracovať na prejavovaní citov. Milé slovo či pohladenie navyše bude pre vašu polovičku ako balzam na dušu. Nezadané dámy by sa mali rozhodnúť, či príjemná známosť prerastie do vzťahu alebo ostane na úrovni kamarátstva. Dlhšie váhanie by mohlo obom stranám ublížiť.

Peniaze a práca

Ak sa v zamestnaní už dlhšiu dobu necítite dobre a práca vás už nenapĺňa, stojí za zváženie zmena profesie. Neobávajte sa neúspechov. Vaša pracovitosť a svedomitosť hovoria za vás a váš výkon ocení každý zamestnávateľ. Ak ste v poslednom čase neboli spokojná po finančnej stránke, práve máj vám prinesie zadosťučinenie. Preto sa nemusíte obávať a dostatok peňazí využite i na potešenie, ktoré si dlho odopierate.

Zdravie

Práve beh je pre vás to pravé orechové a ak sa mu kvôli bolestiam kĺbov nemôžete venovať naplno, nahraďte ho rýchlou chôdzou alebo dlhými prechádzkami. Tie spojte s výletmi v prírode, čím podporíte svoje fyzické zdravie i duševnú pohodu. Tej by ste mali venovať zvýšenú pozornosť a pokojne ju zlepšite i jogou, meditáciou alebo iným relaxom, ktorý si zaslúžite. Inak sa môžete tešiť pevnému zdraviu, ktoré si i naďalej starostlivo pestujte.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov