Horoskop na máj – Rak

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

O tom, že trpezlivosť ruže prináša, sa tento mesiac nepresvedčia len nezadané dámy, ktoré sa dočkajú stretnutia s atraktívnym a múdrym mužom. Rovnaké heslo platí aj pre ženy, ktoré si nevedeli dať rady s problémami v partnerskom živote. Nemusíte vždy tlačiť na pílu, niekedy je lepšie problém prehodnotiť, prestavať svoje reakcie od základov a hýbať sa malými krokmi, ktoré znamenajú istý úspech. V máji sa vám do cesty pripletie stará známosť, ktorej úmysly nebudú tak celkom čisté. Nedajte sa oklamať peknými slovami, buďte ostražitá a veci berte s nadhľadom.

Peniaze a práca

Je veľmi príjemné si zarobené peniaze užívať. Veď koniec koncov, je to výsledok vašej snahy, tak prečo si nedopriať odmenu? Mali by ste to robiť o čosi rozvážnejšie, pretože takýmto tempom sa vám úspory veľmi rýchlo roztratia. Lepšie plánujte a stanovte si priority. Vyškrtnite určité výdaje, ktoré majú efekt len z krátkodobého hľadiska a naučte sa lepšie hospodáriť. Tento mesiac pre vás bude v tejto oblasti veľmi cennou lekciou.

Zdravie

Už skôr ste sa zamysleli nad svojím životným štýlom a máte v sebe silnú snahu, ktorá dokáže zmeniť veci k lepšiemu. Nedajte sa odradiť a choďte si pevne za svojím. Športujte, aktívne relaxujte a stavte na kvalitné potraviny, ktoré vám dodajú čo najviac vitamínov, minerálov a pozor aj na vlákninu. Nesmiete však zabúdať aj na potravu ducha, a preto nepohrdnite dobrou knihou alebo sa prihláste na kurz, aby ste sa v nejakej oblasti zdokonalili. Budete sa cítiť oveľa optimistickejšie, zdravšie a oddýchnutejšie.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: