Horoskop na máj – Rak


Láska a vzťahy

Osoba z vašej minulosti sa neustále pokúša dostať späť do vášho života. Mali by ste si však spomenúť na dôvody, prečo ste zavreli dvere pred týmto človekom. Aj keď je správne dávať ľuďom druhú šancu, nenechajte sa opantať sladkými rečami osôb, ktoré si vašu dobrotu nezaslúžia. Vaša polovička vás rozmaznáva a venuje vám všetku svoju pozornosť. Skúste si vymeniť pozície a partnerovi pripravte prekvapenie, doprajte masáž či uvarte netypickú večeru. Vzájomná náklonnosť poteší obe strany a vy sa môžete tešiť príjemným chvíľam v harmonickom vzťahu.

Peniaze a práca

Vaša zvýšená snaha a akčné pracovné tempo minulého mesiaca sa v máji vystrieda s miernym útlmom. V zamestnaní vás to obzvlášť neovplyvní, hordy odvedenej práce hovoria za vás a mierne poľavenie pochopí aj zamestnávateľ. V tomto režime však neostávajte dlho a naskočte späť na rozbehnutý vlak pracovných povinností. Koncom mesiaca sa môže naskytnúť príležitosť na služobnú cestu, ktorú by ste aj napriek váhaniu a obavám nemali odmietnuť. Prinesie vám nové známosti, ktoré vám v budúcnosti pomôžu.

Zdravie

Svojmu vzhľadu venujete dostatočnú pozornosť, no nesmiete zabúdať aj na zdravotnú stránku. V máji vás môžu potrápiť drobné infekcie ústnej dutiny, ktoré sú výsledkom vašej oslabenej imunity. Skúste do svojho jedálnička zaradiť viac čerstvého ovocia a zeleniny z kvalitných zdrojov. Na zdraví sa ozaj neoplatí šetriť.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov