Horoskop na máj – Ryby

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Keďže máj poznáme ako lásky čas, nenechal nič na náhodu. Pre vás bude tento mesiac jedným z najlepších v roku, čo sa týka vzťahov nielen s partnerom, ale aj s rodinou, kolegami v práci alebo priateľmi. Na všetkých frontoch sa vám bude dariť a ľudia sa budú cítiť veľmi dobre vo vašej spoločnosti. Partner vás bude rozmaznávať a vy sa budete cítiť dokonale pochopená i ľúbená. Čo viac si môžete priať?

Peniaze a práca

Pomaly rozbiehate vlak, ktorý by vás mal doviesť do vašej vysnívanej stanice. Vďaka vašej cieľavedomosti a dôslednosti si idete tvrdo za svojím a kvôli vysnenej práci sa nebojíte zapojiť všetky svoje sily. Je to len dobre a môžete sa tešiť na to, že budete zbierať sladké plody vašej práce. Vo finančnej oblasti si veľmi prilepšíte a navyše máte šancu veľmi rozumne investovať. Veľmi vydarený mesiac, preto by ste to mali využiť a chopiť sa každej šance, ktorá sa vám naskytne.

Zdravie

Tento mesiac vás trochu potrápi trávenie, no nemusíte si pod tým predstavovať katastrofické scenáre. Návšteva lekára nebude nutná, ak sa zodpovedne postavíte k tvorbe svojho jedálnička a budete jesť viac ovocia i zeleniny, ale najmä strukovín. Tie by vám mali pomôcť rozbehnúť trávenie a dodajú vám veľa potrebnej vlákniny, ktorá vám už dlhodobo chýba. Inak si na zdravie nemôžete sťažovať, takže tento mesiac budete vnímať veľmi pozitívne.

zdroj: Jana

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: