Horoskop na máj – Ryby


Láska a vzťahy

Partnerovi ste ochotná zniesť i modré z neba a on to veľmi dobre vie. Váži si vašu ochotu a o láske vo vašom vzťahu nemusíte pochybovať. Skúste však občas vypustiť paru a neniesť večne bremeno zodpovednosti. Nechajte zopár povinností partnerovi, aj keď máte dojem, že sama to zvládnete najlepšie. Pokiaľ lásku hľadáte, netlačte na pílu a nechajte veci plynúť. Dohady, či je k vám muž vo vašom milostnom hľadáčiku čestný, sa vykryštalizujú koncom mesiaca. Ak sa pokúšate o bábätko, hviezdy sú vám tento mesiac naklonené.

Peniaze a práca

Pokiaľ uvažujete o zmene zamestnania alebo váhate, či prijať pracovnú ponuku, nemusíte sa báť neúspechu. Sama dobre viete, že vaša šikovnosť a odvaha sú plusmi, ktoré vás dokážu vyšvihnúť až na vrchol. Pokiaľ máte dojem, že je k vám zamestnávateľ príliš kritický alebo vás neprávom obvinil, nebojte sa s ním otvorene porozprávať. Nevyriešené konflikty a nedorozumenia by neskôr napáchali veľké škody. Vo finančnej oblasti sa nemáte na čo sťažovať. Výhra v lotérii to síce nie je, no o peniaze nebude núdza a nemusíte sa obávať ani neočakávaných výdavkov.

Zdravie

Poradiť sa o správnom stravovaní s odborníkom nie je nikdy na škodu. Sama dobre viete, že to u vás s trávením v poslednom čase škrípe. Dôvodom môže byť práve nesprávna životospráva či alergia na nejakú potravinu. Energie budete mať tento mesiac na rozdávanie, využite ju i na nové športy, ktoré vás budú určite baviť. Práve v kolektívnych športoch by ste mohli objaviť svoj skrytý talent. Počasie bude priať i príjemným prechádzkam v prírode či turistike, vďaka ktorej načerpáte i vnútorný pokoj.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov