Horoskop na máj – Škorpión

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Máj pre vás bude časom lásky, nežnosti a romantiky. S partnerom prežijete menšie hádky, ktoré vás paradoxne ešte viac zblížia. Musíte ale dbať o to, aby sa všetko dopodrobna vysvetlilo a nenechali ste za sporom nejaké otázniky a nedoriešené záležitosti. Úprimnosť ocenia aj slobodné dámy narodené v tomto znamení, ktoré zaujme na prvý pohľad až príliš prostoreký muž. Jeho slová vás ale zasiahnu a nebudete ho vedieť dostať z hlavy. Mohol by sa z toho zrodiť veľmi sľubný vzťah.

Peniaze a práca

Radšej ako požičiavať je lepšie si ušetriť. To iste dobre viete, no akosi ste na to v poslednom období zabudli. Vždy sa snažte, aby ste mali k dispozíciu rezervu, pretože nedostatok financií je pre vás veľmi stresujúci. V práci sa vám bude tento mesiac výnimočne dariť a spriatelíte sa aj s kolegyňou, ktorá vám spočiatku neprišla najsympatickejšia. Pomôže vám vyriešiť pracovný problém, ktorý sa sama už dlhšie snažíte rozlúsknuť.

Zdravie

V máji budete ako rybička a nie je sa na čo sťažovať. Žiadne choroby vám nehrozia, no pozor by ste si mali dávať na menšie úrazy, ku ktorým môžete prísť najmä v domácnosti. Buďte obozretnejšia ako obvykle a predídete síce nevinným, ale zato nepríjemným incidentom. Ak sa necítite príliš dobre a zo stresu ste už vyčerpaná, mali by ste viac relaxovať. Voňavý kúpeľ alebo bylinkový čaj pred spaním odvedú skvelú prácu.

zdroj: Jana

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: