Horoskop na máj – Škorpión


Láska a vzťahy

Slobodné ženy v znamení Škorpióna nebudú mať v máji núdzu o nápadníkov. Majte však zdravý úsudok a nedajte sa opantať mužom so skvelým vzhľadom, no prokriveným charakterom. V rámci rodinných záležitostí to môže mierne škrípať, v strede mesiaca však budú všetky hádky zažehnané. Prekvapte partnera drobnou pozornosťou alebo sa vyberte na výlet. Jarná romantika obom prospeje a rozdúcha znova iskru aj v dlhodobom vzťahu. Ak sa pokúšate o bábätko, nemali by ste dlhšie váhať, keďže hviezdy sú vám naklonené.

Peniaze a práca

V zamestnaní by ste mali mierne pridať a neváhajte sa pustiť aj do úloh, z ktorých máte strach. Vaše obavy sú neopodstatnené a všetko bravúrne zvládnete. Rovnako je máj mesiacom, ktorý je priaznivý na investície alebo podpisy zmlúv. Na pracovisku by ste mali byť férová a nevyberať si menšie zlo v podobe milosrdného klamstva. Vaša úprimnosť síce na istú chvíľu spôsobí nepokoje, tie však rýchlo utíchnu a kolegovia ocenia vašu odvahu a charakter. Finančne na tom budete viac než dobre, takže v máji vám peniaze rozhodne nebudú spôsobovať vrásky.

 Zdravie

Pravdepodobne vás neminie chrípka či nachladnutie, ktoré však nebude mať dlhé trvanie. Inak je vaša zdravotná stránka v úplnom poriadku, pozor by ste si ale mali dávať na správne stravovanie. Rozhodne by ste mali znížiť príjem sacharidov a skoncovať so sladenými vodami. Chuť na sladké zažeňte rôznymi športovými aktivitami, ktorými zamestnáte svoj mozog a zlepšíte kondíciu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

 

horoskop-april

Komentáre

komentárov